Науково-методична рада

Основними завданнями Науково-методичної ради є планування та координація методичної роботи в університеті, обговорення проектів нормативних, навчально-методичних документів, розроблення рекомендацій з удосконалення якості навчального процесу та модернізації його науково-методичного забезпечення.

Науково-методична рада рекомендує до друку методичні видання.

Склад Науково-методичної ради на 2019/2020 навчальний рік

  • Пантелеймонов А. В. (голова) , проректор із науково-педагогічної роботи;
  • Азарєнков М. О. (заступник голови), проректор із науково-педагогічної роботи;
  • Маркова Т. О. (секретар), директор Навчального центру методичної роботи Управління якості освіти;
  • Анощенко О. О., заступник декана факультету математики і інформатики;
  • Бердніков А. Г., голова науково-методичної комісії факультету комп’ютерних наук;
  • Більовська Т. М., заступник директора Навчально-наукового інституту міжнародної освіти;
  • Вінникова Н. А. , учений секретар університету;
  • Віротченко С. А. , заступник декана факультету іноземних мов;
  • Власенко О. О. , заступник декана медичного факультету;
  • Волкова Н. Є. , заступник декана біологічного факультету;
  • Гефтер С. Л., заступник декана факультету математики і інформатики;
  • Гімаєва Ю. А., голова науково-методичної комісії факультету психології;
  • Гноєва Н. І., заступник декана філологічного факультету;
  • Говаленкова О. Л., голова науково-методичної комісії медичного факультету;
  • Голіков С. О., заступник декана філософського факультету;
  • Григорова-Беренда Л. І., заступник декана факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу;
  • Дончик І. М., директор Видавництва університету;
  • Даас Д., голова Студентської ради;
  • Думін О. М., заступник декана факультету радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем;
  • Євтушенко В. А., голова науково-методичної комісії економічного факультету;
  • Єльцов С. В., директор Навчального центру менеджменту якості та моніторингу освітнього процесу Управління якості освіти;
  • Єфіменко В. М., директор Навчального центру технічного забезпечення та виставкової діяльності Управління якості освіти;
  • Єфімов П. В., заступник декана хімічного факультету;
  • Зубенко Г. В., доцент кафедри конституційного і муніципального права;
  • Іваненко Л. О., начальник Управління якості освіти;
  • Клименко В. Г., заступник декана факультету геології, географії, рекреації і туризму;
  • Колованова Є. П., заступник декана факультету комп’ютерних наук;
  • Коньшина А. В., завідувач відділу аспірантури і докторантури;
  • Котова А. В., голова науково-методичної комісії факультету іноземних мов;
  • Кучер А. В., заступник декана екологічного факультету;
  • Кушнарьов С. С., заступник декана історичного факультету;
  • Лісіна О. Ю., заступник декана фізико-енергетичного факультету;
  • Лаптєв В. Г., заступник декана економічного факультету;
  • Левчук В. Г., директор Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання;
  • Лобанов Д. О., директор Навчального центру практичної підготовки і працевлаштування Управління якості освіти;
  • Макаровський М. О., голова науково-методичної комісії фізичного факультету;
  • Максименко Н. В., голова науково-методичної комісії екологічного факультету;
  • Максимов М. С., голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених;
  • Мартиненко В. В., голова науково-методичної комісії біологічного факультету;
  • Махновський С. С., голова первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів; директор Навчального центру соціально-виховної та позаосвітньої діяльності Управління якості освіти;
  • Московкіна І. І., завідувач кафедри історії російської літератури;
  • Мохонько В. Г., заступник директора центральної наукової бібліотеки;
  • Невоєнна О. А., заступник декана факультету психології;
  • Нємець Л. М., завідувач кафедри соціально-економічної географії та регіонознавства;
  • Нікітіна Н. О., доцент кафедри хімічної метрології;
  • Нікулін В. С., заступник декана соціологічного факультету;
  • Парфіненко А. Ю., завідувач кафедри туристичного бізнесу та країнознавства;
  • Пархоменко О. С., голова науково-методичної комісії ННІ «Каразінська школа бізнесу»;
  • Пахомова І. А., заступник декана юридичного факультету;
  • Рекун Г. П., доцент кафедри управління та адміністрування ННІ «Каразінська школа бізнесу»;
  • Рохмістров Д. В., заступник декана фізичного факультету;
  • Середа К. М., заступник декана фізико-технічного факультету;
  • Сорока Ю. Г., голова науково-методичної комісії соціологічного факультету;
  • Татаринов М. В., директор центру післядипломної освіти Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання;
  • Тимченко Г. М., директор центру електронного навчання Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання;
  • Тростинська О. М., голова науково-методичної комісії Навчально-наукового інституту міжнародної освіти;
  • Тумаков О. І., голова науково-методичної комісії історичного факультету;
  • Фрідман О. А., фахівець ІІ категорії Навчального центру організації освітнього процесу Управління якості освіти;
  • Чеботарьов В. І., директор центру довузівської освіти;
  • Чорногор Л. Ф., голова науково-методичної комісії факультету радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем.