Про Студентську раду

Діяльність Студентської ради університету спрямована на реалізацію таких напрямків та проектів:

1. Захист прав студентів

У разі виникнення конфліктів, спірних питань у відносинах між студентом та викладачем, студентський декан факультету допомагає у вирішенні цих питань, залучаючи адміністрацію факультету та, за необхідністю, звертаючись до керівництва студентської ради університету.

2. Студентський моніторинг якості навчання

Згідно з рішенням науково-методичної ради університету «Про участь студентів у вдосконаленні змісту навчання, методик викладання, форм і методів контролю знань» від 14.03.2012, студенти на рівні з адміністрацією факультетів та університету також беруть участь у моніторингу якості навчального процесу. За тиждень до початку перших заліків студентським деканатом факультету створюються фокус-групи, до складу яких входять старости академічних груп, активісти студентського самоврядування та всі бажаючі студенти (4 фокус-групи, 1-4 курс). З приводу кожного прослуханого за семестр навчального курсу студенти зобов’язані провести колективне обговорення та сформулювати свої рекомендації щодо покращення викладання, які будуть передані адміністрації факультету.

3. Адміністративно-господарча комісія

Адміністративно-господарча комісія Студентська навчальна рада через вирішення нагальних адміністративних питань сприяє розвитку господарських здібностей та навиків ведення офіційної документації.

4. Комісія з благодійності та волонтерства

Декілька разів на рік комісія організовує збір іграшок та корисних речей для дитячих домів міста Харкова. Спільно із благодійними організаціями міста проводяться акції з донорства, шанування ветеранів Великої Вітчизняної Війни, колишніх викладачів університету та людей похилого віку.

5. Культурно-масова комісія

Культурно-масові комісії студентських навчальних частин організовують ряд таких заходів, як: День вчителя, День студента, 8 березня, День захисту вітчизни, Дні народження факультетів, а також співпрацює з культурним центром університету. Студентські деканати факультетів активно допомагають студентам у підготовці до конкурсів Альма матер та Міс університет.

6. Студентське телебачення/блог UN.k

Платформа для розвитку талановитих студентів UN.k дає можливість спробувати свої здібності в складі команди, яка висвітлює справжні університетські та пов’язані зі студентським життям новини. Команда UN.k складається з операторів, режисерів-постановників, телекореспондентів (UN.k-TV) та журналістів для текстової версії (UN.k – blog).

7. Творча організація «Бандероль»

Створена талановитими студентами та за підтримки Студентської ради організація, яка систематично проводить вечори поезії, кінопокази та фотовиставки.

8. Тиждень першокурсника

Щодня, протягом тижня Студентська рада проводить ряд заходів для першокурсників, які допоможуть познайомитись з університетом, познайомитися зі студентами з інших факультетів, розвити командний дух та відчути всю яскравість барв студентського життя.

9. Університетський/відкритий кубок КВК

Двічі на рік Студентська рада університету проводить університетський кубок КВК серед найкращих факультетських команд. Професійне журі, до складу якого часто входять учасники вищої ліги КВК та велика кількість партнерів заходу, допомагають відкрити серед студентства справжні таланти гумору, з яких формується університетська збірна, що бере участь у відкритому кубку КВК (змаганнях університетських збірних м. Харкова).

10. Містер університет

Традиційно Студентська рада у березні кожного року проводить конкурс серед найталановитіших та найкрасивіших хлопців університету.

11. Співпраця із організаціями студентського самоврядування України та аналогічними організаціями закордоном

Студентська рада університету у складі Академічного сенату є повноцінним членом Всеукраїнської студентської ради та Української асоціації студентського самоврядування (УАСС); співпрацює із багатьма організаціями студентського самоврядування вищих навчальних закладів України та Росії.

Студентська рада університету є центром розвитку, ініціативи та лідерства молоді. Приєднуйтесь до справжнього каразінського студентського руху!

Контактна інформація

E-mail: studrada@karazin.ua