Контрактне навчання

Власний сайт: http://start.karazin.ua/page/pytannia-ta-vidpovidi/4

Відділ контрактного навчання — структурний підрозділ Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Основні напрями діяльності відділу:

  • Забезпечення процесу укладання та обліку договорів (контрактів) між Університетом та українськими / зарубіжними юридичними та фізичними особами з метою одержання освітніх послуг.
  • Здійснення контролю за своєчасною оплатою за навчання згідно договорів (контрактів), укладених між університетом та українськими/ зарубіжними юридичними та фізичними особами, а також укладених договорів щодо надання платних освітніх послуг, які надаються структурними підрозділами Університету.
  • Збирання, аналіз і узагальнення інформації про надання платних освітніх послуг, які надаються структурними підрозділами Університету.
  • Співпраця з суб’єктами господарювання (резидентами та нерезидентами) у частині підписання договорів щодо надання послуг з набору іноземців як кандидатів на навчання.
  • Координація та контроль в частині діяльності приймальної комісії Університету, Управління якості освіти, деканатів факультетів, Навчально-наукового інституту міжнародної освіти , центрів та інших структурних підрозділів Університету в частині, що пов’язана з наданням платних освітніх послуг.
  • Консультування замовників з питань, що стосуються укладання договорів (контрактів) та порядку оплати освітніх послуг.

Контакти

Кімната: 3-26а
+380 (57) 707-53-99

E-mail: cec@karazin.ua

Адреса: майдан Свободи 4, Харків, 61077

Часи прийму:
понеділок – четвер з 9:30 до 16:00
п’ятниця з 9:30 до 15:00
вихідний – субота, неділя
перерва з 12:00 до 13:00