Фізико-технічний факультет

Балькова Юлія

Спеціальність:
прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
Диплом третього ступеня в особистому заліку на 13-му Всеукраїнському студентському турнірі фізиків (березень 2015 року)
14 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2015 рік, IІ місце – команда «Дитячий садок»
15 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2016 рік, І місце – команда «Далі буде»
XII регіональний конкурс студентських наукових робіт (природничі науки) — 2018 рік, І місце

Біденко Богдан

Спеціальність: :
прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
VIII Всеукраїнська олімпіада з астрономії та астрофізики — 2014 рік — IV місце
IX Всеукраїнська олімпіада з астрономії та астрофізики — 2015 рік — IV місце
XIII Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2014/2015 н.р. — ІІІ місце — команда «Pentaraki», І місце у особистому заліку
XIV Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2015/2016 н. р. — ІІ місце — команда «Дитячий садок», ІІ місце у особистому заліку
Стипендія імені К. Д. Синельникова
15 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2016 рік, І місце – команда «Далі буде», диплом 2 ступеня в особистому заліку, спеціальна відзнака журі за краще опонування
9 Міжнародний студентський турнір фізиків — 2017 рік, І місце
XІІI Міжнародна студентська олімпіада з теоретичної механіки — 2017 рік, диплом ІІ ступеня в особистому заліку, диплом ІІІ ступеня у командному заліку

Бойченко Анна

Спеціальність: :
прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
13 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2015 рік, диплом IІ ступеня — команда «Whaat?»
Диплом другого ступеня в особистому заліку на 13-му Всеукраїнському студентському турнірі фізиків (березень 2015 року)

Бурлаєнко Олександр

Спеціальність: :
Прикладна фізика та наноматеріали

Стипендії/олімпіади/конкурси:
Міжнародна онлайн-олімпіада з теоретичної фізики–2017 рік, диплом ІІІ ступеня — команда «TheorMen_Ukraine»
конкурс студентських наукових робіт “LIA Competition of Student's Projects”–2018 рік, диплом за кращу доповідь

Геращенко Кирило

Спеціальність: :
прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
13 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2015 рік, диплом IІ ступеня — команда «Whaat?»
7 Міжнародний студентський турнір фізиків — 2015 рік, І місце — команда «Федір Конюхов»
Диплом першого ступеня в особистому заліку на 14-му Всеукраїнському студентському турнірі фізиків (листопад 2015 року)
XII Міжнародна Олімпіада студентів вузів із теоретичної механіки — 2016 рік, диплом другого ступеня
15 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2016 рік, І місце – команда «Далі буде», диплом 1 ступеня в особистому заліку, спеціальна відзнака журі за кращу доповідь
9 Міжнародний студентський турнір фізиків — 2017 рік, І місце
XІІI Міжнародна студентська олімпіада з теоретичної механіки — 2017 рік, диплом ІІІ ступеня у командному заліку

Глазков Антон

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
VIII Харківський регіональний конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук — 2014 рік

Гришко Валерій

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
16 Всеукраїнський турнір юних винахідників і раціоналізаторів — 2013 рок, ІІ місце — команда «Спектр»
17 всеукраїнський турнір юних винахідників і раціоналізаторів - 2014 рік, ІІ місце — команда «Спектр»
14 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2015 рік, ІІІ місце — команда «Chaos»

Зубов Юрій

Спеціальність:
прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
ІV етап І Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії — 2011 рік — диплом ІІІ ступеня
ІV етап ІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії — 2012 рік — диплом ІІІ ступеня
12 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2013 рік — І місце — команда «Чё»

Іваштенко Орина

Спеціальність:
прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
14 Всеукраїнський студентський турнір фізиків–2015, IІ місце — команда «Дитячий садок»
Університетський тур олімпіади з французької мови серед студентів немовних факультетів–2016, 1 місце
15 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2016 рік, І місце – команда «Далі буде»
9 Міжнародний студентський турнір фізиків — 2017 рік, І місце
16 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2017 рік, І місце – команда «ФФФТ»; диплом І-ого ступеня в індивідуальному заліку; спеціальна відзнака журі «кращий гравець турніру»; спеціальна відзнака журі «за кращу доповідь»
2017–2018 навчальний рік — стипендія Верховної Ради України

Кофман Поліна

Спеціальність: :
прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
16 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2017 рік, 3 місце – команда «Токонци»

Кізілов Микита

Спеціальність: :
прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
14 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2015 рік, IІ місце — команда «Дитячий садок»
15 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2016 рік, І місце – команда «Далі буде»
16 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2017 рік, ІІІ місце – команда «Токонци»

Семен Кононенко

Спеціальність: :
прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
14 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2015 рік, ІІІ місце — команда «Chaos», диплом третього ступеня в особистому заліку

Лобасенко Андрій

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:

13 Всеукраїнський студентський турнір фізиків–2015 рік, диплом IІ ступеня — команда «Whaat?»
Міжнародна онлайн-олімпіада з теоретичної фізики–2017 рік, диплом ІІІ ступеня — команда «TheorMen_Ukraine»

Лук’янчук Олексій

Спеціальність: :
Прикладна фізика та наноматеріали

Стипендії/олімпіади/конкурси:
Міжнародна онлайн-олімпіада з теоретичної фізики–2017 рік, диплом ІІІ ступеня — команда «TheorMen_Ukraine»
16 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2017 рік, І місце – команда «ФФФТ»

Лунячек Олег

Спеціальність: :
прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
13 Всеукраїнський студентський турнір фізиків–2015 рік, диплом IІ ступеня — команда «Whaat?»

Люль Максим

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
Стипендія Харківського міського голови «Обдарованість» — 2012 рік.
ХІ Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2012 рік диплом ІІІ ступеня в особистій першості

Мірошник Максим

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт 2017/2018 н.р. з галузі знань «Механічна інженерія» — 2018 рік, І місце

Прудкий Ігор

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови серед студентів немовних факультетів — 2017 рік — I місце

Распопова Дар’я

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
14 Всеукраїнський студентський турнір фізиків–2015, IІ місце — команда «Дитячий садок»
15 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2016 рік, І місце – команда «Далі буде»
16 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2017 рік, І місце – команда «ФФФТ»

Рижов Артем

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики — 2013 рік — 2 місце
Стипендія імені О. І. Ахієзера

Сердюк Максим

Спеціальність: :
прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики — 2017 рік — I місце
XІV Міжнародна студентська олімпіада з теоретичної механіки — 2018 рік, диплом ІІІ ступеня у командному заліку за перемогу в теоретичному конкурсі, диплом ІІІ ступеня у командному заліку за перемогу в конкурсі Брейн-ринг

Склярова Марія

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
14 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2015 рік, ІI місце — команда «Дитячий садок»

Тимченко Руслан

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
ІV етап ІV Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії — 2013 рік, диплом ІІІ ступеня
Всеукраїнський турнір юних фізиків, IIІ місце — команда «Обдарованість», 2013/2014
ІV етап V Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії — 2014 рік — диплом ІІ ступеня
14 Всеукраїнський студентський турнір фізиків–2015 рік, IIІ місце — команда «Chaos»
Всеукраїнська студентська олімпіада з астрономії та астрофізики — 2018 рік — ІІІ місце

Чаркін-Горбулін Антон

Спеціальність:
прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
13 Всеукраїнський студентський турнір фізиків–2015 рік, диплом IІ ступеня — команда «Whaat?»
15 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2016 рік, І місце – команда «Далі буде»
XІІI Міжнародна студентська олімпіада з теоретичної механіки — 2017 рік, диплом ІІІ ступеня у командному заліку
Міжнародна онлайн-олімпіада з теоретичної фізики–2017 рік, диплом ІІІ ступеня — команда «TheorMen_Ukraine»

Чеховська Анастасія

Спеціальність:
експериментальна ядерна фізика та фізика плазми

Стипендії/олімпіади/конкурси:
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт 2017/2018 навчального року з галузі знань «Фізика та астрономія» — диплом ІІ ступеня

Шептуха Олексій

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
16 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2017 рік, диплом ІІІ ступеня – команда «Двовимірний собака Кружок»