Фізико-технічний факультет

Балькова Юлія

Спеціальність:
прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
Диплом третього ступеня в особистому заліку на 13-му Всеукраїнському студентському турнірі фізиків (березень 2015 року)
14 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2015 рік, IІ місце – команда «Дитячий садок»
15 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2016 рік, І місце – команда «Далі буде»
XII регіональний конкурс студентських наукових робіт (природничі науки) — 2018 рік, І місце

Випускниця Харківської гімназії №144 Харківської міської ради Харківської області

Бойченко Анна

Спеціальність: :
прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
13 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2015 рік, диплом IІ ступеня — команда «Whaat?»
Диплом другого ступеня в особистому заліку на 13-му Всеукраїнському студентському турнірі фізиків (березень 2015 року)

Випускниця Комунального закладу «Луганська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів № 5»

Бурлаєнко Олександр

Спеціальність: :
Прикладна фізика та наноматеріали

Стипендії/олімпіади/конкурси:
Міжнародна онлайн-олімпіада з теоретичної фізики–2017 рік, диплом ІІІ ступеня — команда «TheorMen_Ukraine»
конкурс студентських наукових робіт “LIA Competition of Student's Projects”–2018 рік, диплом за кращу доповідь

Випускник Харківської спеціалізованої школи I–III ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

Геращенко Кирило

Спеціальність: :
прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
13 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2015 рік, диплом IІ ступеня — команда «Whaat?»
7 Міжнародний студентський турнір фізиків — 2015 рік, І місце — команда «Федір Конюхов»
Диплом першого ступеня в особистому заліку на 14-му Всеукраїнському студентському турнірі фізиків (листопад 2015 року)
XII Міжнародна Олімпіада студентів вузів із теоретичної механіки — 2016 рік, диплом другого ступеня
15 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2016 рік, І місце – команда «Далі буде», диплом 1 ступеня в особистому заліку, спеціальна відзнака журі за кращу доповідь
9 Міжнародний студентський турнір фізиків — 2017 рік, І місце
XІІI Міжнародна студентська олімпіада з теоретичної механіки — 2017 рік, диплом ІІІ ступеня у командному заліку

Випускник Харківського технологічного ліцею №9 Харківської міської ради Харківської області

Гришко Валерій

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
16 Всеукраїнський турнір юних винахідників і раціоналізаторів — 2013 рок, ІІ місце — команда «Спектр»
17 всеукраїнський турнір юних винахідників і раціоналізаторів - 2014 рік, ІІ місце — команда «Спектр»
14 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2015 рік, ІІІ місце — команда «Chaos»

Випускник Харківської гімназії №116 Харківської міської ради Харківської області

Гриценко Михайло

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
17 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2018 рік, диплом ІІІ-го ступеня – команда «Врятувати рядового фізика»

Випускник Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 150 Харківської міської ради Харківської області

Іваштенко Орина

Спеціальність:
прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
14 Всеукраїнський студентський турнір фізиків–2015, IІ місце — команда «Дитячий садок»
Університетський тур олімпіади з французької мови серед студентів немовних факультетів–2016, 1 місце
15 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2016 рік, І місце – команда «Далі буде»
9 Міжнародний студентський турнір фізиків — 2017 рік, І місце
16 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2017 рік, І місце – команда «ФФФТ»; диплом І-ого ступеня в індивідуальному заліку; спеціальна відзнака журі «кращий гравець турніру»; спеціальна відзнака журі «за кращу доповідь»
2017–2018 навчальний рік — стипендія Верховної Ради України

Випускниця Харківської спеціалізованої школи I–III ступенів № 109 Харківської міської ради Харківської області

Кондратенко В’ячеслав

Спеціальність:
Прикладна фізика та наноматеріали

Стипендії/олімпіади/конкурси:
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт 2018/2019 н.р. з галузі знань «Фізика та астрономія» — 2019 рік, І місце

Випускник Маріупольського міського навчально-виховного комплексу «Гімназія – школа» № 27 Маріупольської міської ради Донецької області»

Кофман Поліна

Спеціальність:
прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
16 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2017 рік, 3 місце – команда «Токонци»
Міжнародна конференція студентів і молодих учених з теоретичної та експериментальної фізики Еврика–2018, Львів, Україна — 2018 рік, диплом за кращу усну доповідь
17 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2018 рік, диплом ІІІ-го ступеня – команда «Врятувати рядового фізика»

Випускниця Харківського навчально-виховного комплексу №45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області

Кізілов Микита

Спеціальність: :
прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
14 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2015 рік, IІ місце — команда «Дитячий садок»
15 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2016 рік, І місце – команда «Далі буде»
16 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2017 рік, ІІІ місце – команда «Токонци»

Випускник Харківської гімназії № 152 Харківської міської ради Харківської області

Кононенко Семен

Спеціальність: :
прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
14 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2015 рік, ІІІ місце — команда «Chaos», диплом третього ступеня в особистому заліку

Випускник Харківської гімназії № 82 Харківської міської ради Харківської області

Лобасенко Андрій

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:

13 Всеукраїнський студентський турнір фізиків–2015 рік, диплом IІ ступеня — команда «Whaat?»
Міжнародна онлайн-олімпіада з теоретичної фізики–2017 рік, диплом ІІІ ступеня — команда «TheorMen_Ukraine»

Випускник «Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області»

Лукін Ілля

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
17 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2018 рік, диплом ІІІ-го ступеня – команда «Врятувати рядового фізика»

Випускник «Харківської спеціалізованої школи ІI–IІI ступенів № 3 Харківської міської ради Харківської області»

Лук’янчук Олексій

Спеціальність: :
Прикладна фізика та наноматеріали

Стипендії/олімпіади/конкурси:
Міжнародна онлайн-олімпіада з теоретичної фізики–2017 рік, диплом ІІІ ступеня — команда «TheorMen_Ukraine»
16 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2017 рік, І місце – команда «ФФФТ»
17 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2018 рік, І місце – команда «ФФФТ»

Випускник «Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області»

Лунячек Олег

Спеціальність: :
прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
13 Всеукраїнський студентський турнір фізиків–2015 рік, диплом IІ ступеня — команда «Whaat?»

Випускник Харківського технічного ліцею № 173

Мірошник Максим

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт 2017/2018 н.р. з галузі знань «Механічна інженерія» — 2018 рік, І місце

Випускник Харківської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 153 Харківської міської ради Харківської області

Овсянніков Роман

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси::
17 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2018 рік, диплом ІІІ ступеня — команда «врятувати рядового фізика», диплом ІІ-ого ступеня в індивідуальному заліку

Випускник Харківської загальноосвітньої школи I–IІI ступенів № 124 Харківської міської ради Харківської області

Прудкий Ігор

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови серед студентів немовних факультетів — 2017 рік — I місце

Випускник Харківської спеціалізованої школи I–III ступенів № 17 Харківської міської ради Харківської області

Распопова Дар’я

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
14 Всеукраїнський студентський турнір фізиків–2015, IІ місце — команда «Дитячий садок»
15 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2016 рік, І місце – команда «Далі буде»
16 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2017 рік, І місце – команда «ФФФТ»

Випускниця «Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області»

Сердюк Максим

Спеціальність: :
прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики — 2017 рік — I місце
XІV Міжнародна студентська олімпіада з теоретичної механіки — 2018 рік, диплом ІІІ ступеня у командному заліку за перемогу в теоретичному конкурсі, диплом ІІІ ступеня у командному заліку за перемогу в конкурсі Брейн-ринг

Випускник «Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області»

Тимченко Руслан

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
ІV етап ІV Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії — 2013 рік, диплом ІІІ ступеня
Всеукраїнський турнір юних фізиків, IIІ місце — команда «Обдарованість», 2013/2014
ІV етап V Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії — 2014 рік — диплом ІІ ступеня
14 Всеукраїнський студентський турнір фізиків–2015 рік, IIІ місце — команда «Chaos»
Всеукраїнська студентська олімпіада з астрономії та астрофізики — 2018 рік — ІІІ місце

Випускник «Обласної спеціалізованої школи-інтернат ІІ–ІІІ ступенів „Обдарованість“ Харківської обласної ради»

Чаркін-Горбулін Антон

Спеціальність:
прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
13 Всеукраїнський студентський турнір фізиків–2015 рік, диплом IІ ступеня — команда «Whaat?»
15 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2016 рік, І місце – команда «Далі буде»
XІІI Міжнародна студентська олімпіада з теоретичної механіки — 2017 рік, диплом ІІІ ступеня у командному заліку
Міжнародна онлайн-олімпіада з теоретичної фізики–2017 рік, диплом ІІІ ступеня — команда «TheorMen_Ukraine»

Випускник «Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області»

Шептуха Олексій

Спеціальність:
Прикладна фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
16 Всеукраїнський студентський турнір фізиків — 2017 рік, диплом ІІІ ступеня – команда «Двовимірний собака Кружок»

Випускник Дергачівської гімназії № 3 Дергачівської районної ради Харківської області

Щука Михайло

Спеціальність:
Медична фізика

Стипендії/олімпіади/конкурси:
Диплом третього ступеня в Міжнародному турнірі природничих дисциплін Sciteen–2019 (квітень 2019 року)

Випускник «Обласної спеціалізованої школи-інтернат ІІ–ІІІ ступенів „Обдарованість“ Харківської обласної ради»