Підготовка іноземних громадян

Власний сайт: http://www-center.univer.kharkov.ua/

Підготовка фахівців для зарубіжних країн розпочалася у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна у 1948 році. За цей час підготовлено близько 5 000 фахівців із країн Європи, Азії та Америки. У 1961 році в університеті було створено один із перших в Україні підготовчий факультет для іноземних громадян. За ці роки мовну підготовку в університеті отримали майже 12 000 іноземних громадян.

Підготовче відділення Центру міжнародної освіти готує іноземних громадян для подальшого їх навчання не тільки в університеті, але й у вищих навчальних закладах України та країн СНД. Навчання на підготовчому відділенні Центру здійснюється за бажанням іноземних громадян українською або російською мовами.

Для іноземних студентів, викладачів та бізнесменів у Центрі працюють інтенсивні курси з української та російської мов, а також здійснюється стажування з різними строками навчання. Підвищення науково-педагогічного рівня через стажування пройшло майже 700 викладачів і науковців із різних країн світу. За останні 10 років іноземними громадянами захищено в університеті понад 60 кандидатських дисертацій.

Сьогодні на 20 факультетах університету навчається понад 2 600 іноземних громадян із 61 країни світу.

E-mail: cmo@karazin.ua

Вартість навчання